Στον κόσμο των ονείρων, της φιλίας και της διαφορετικότητας θα ταξιδέψουν το κοινό το σαββατοκύριακο τα μέλη της θεατρικής ομάδας της ΠΕΚΕΒ. Η Αυγουστίνα Λυκουρίνα επέλεξε να σκηνοθετήσει ένα ιδιαίτερα ευαίσθητο έργο, ένα παραμύθι που συγκινεί μικρούς και μεγάλους. Οι «ονειροφύλακες» της Αγγελικής Δαρλάση θα μεταφερθούν στη σκηνή της ΠΕΚΕΒ το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Ιανουαρίου στις 19:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.