Μια έκθεση κοσμήματος με τίτλο «Pop Art Chios» της Βορρά Ανδρικοπούλου φιλοξενείται από την περασμένη Τρίτη 8 Αυγούστου στη Βολισσό και στα Καρδάμυλα. Η έκθεση θα διαρκέσει μέχρι τις 18 Αυγούστου .
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.