Στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου και του πολιτιστικού συλλόγου Λαγκάδας βρέθηκαν τα παιδιά της Κιβωτού του Κόσμου παραμονές των Χριστουγέννων.
Οι υπεύθυνοι της Κιβωτού ενημέρωσαν τους παρευρισκόμενους για τις δράσεις και το έργο του οργανισμού ενώ ευχαρίστησαν τους Λαγκαδούσους για την πολύτιμη συνδρομή τους στη συγκέντρωση ειδών πρώτης ανάγκης για τα παιδιά της Κιβωτού.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.