Τουλάχιστον 50 αντιπροσώπους Καππαδοκικών Σωματείων από όλη τη χώρα, θα φιλοξενήσει στις εγκαταστάσεις του ο Φάρος Βαρβασίου το Σάββατο, 26 Νοεμβρίου.
Στις εγκαταστάσεις του Μικρασιάτικου Σωματείου του νησιού θα πραγματοποιηθεί η ετήσια τακτική συνέλευση της Πανελλήνιας Ένωσης Καππαδοκικών Σωματείων.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.