Εκδήλωση με θέμα «Η σπουδαιότητα των συναισθηματικών και κοινωνικών δεξιοτήτων» διοργανώνει το Σάββατο 26 Νοεμβρίου στις 17:30 το 3ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου , στα πλαίσια της συμμετοχής του στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα Erasmus+(Βελτίωση των κοινωνικών συναισθηματικών δεξιοτήτων-Οδηγώντας σε επιτυχία στη ζωή).
Ομιλήτρια της εκδήλωσης θα είναι η Ελένη Κοντογιάννη(Ψυχολόγος και δασκάλα).
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.