Κοινή συναυλία θα πραγματοποιήσουν το Σάββατο 17 Δεκεμβρίου η στρατιωτική μπάντα της 96 ΑΔΤΕ μαζί με τη Φιλαρμονική του Δήμου Χίου στο Ομήρειο. Ώρα έναρξης: 20:15
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.