Εκδήλωση με θέμα «Φυτοφάρμακα –Οι επιπτώσεις από τη χρήση τους στον άνθρωπο και το περιβάλλον-Εναλλακτικές Μέθοδοι» θα πραγματοποιήσει το Σάββατο 16 Ιουλίου στην πλατεία του Πυθώνα στη Βολισσό ο πολιτιστικός σύλλογος Βολισσού. Εισηγητές θα είναι οι: Μιχάλης Πιπίδης, Γεωλόγος Μηχανικός & Μάριος Γκολέμης, Γεωπόνος. Συντονιστής της συζήτησης ο Δημήτρης Παπαλιός. Ώρα έναρξης: 19:30
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.