Ο Μπάμπης Κοιλιάρης έψαξε, βρήκε και ζωγραφίζει τα υπεραιωνόβια δένδρα στον Κοφινά. Στόχος του δεν είναι μόνο η απεικόνιση, αλλά και η ευαισθητοποίηση για τη σωτηρία τους.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.