Ένα ζεστό φλιτζάνι τσάι ή καφέ θα απολαύσουν το απόγευμα της Κυριακής στο ξενοδοχείο «Χανδρής» όλοι όσοι συμμετέχουν στην εκδήλωση της «Προόδου» Καλλιμασιάς . Ώρα έναρξης: 17:00
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.