Εκδήλωση τσάι καφέ πραγματοποιεί ο Σύλλογος Πυργούσων Αττικής την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου στις 17.30 στην CUTTY SARK(καφέ-μπαρ - Στρ. Καραϊσκάκη 55 - Χαϊδάρι- πεζόδρομος.)
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.