Εκδήλωση τσάι διοργανώνει την Κυριακή 23 Οκτωβρίου στις 17:30 στο “Χάραμα το Περιφερειακό τμήμα Χίου του Ελληνικού Ερυθρού . Προσκλήσεις θα πωλούνται στο Κατάστημα της κ. Ρυθιανου, Απλωταριας 10.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.