Ο Περιφερειάρχης Βορείου Αιγαίου Κωνσταντίνος Μουτζούρης υπέγραψε σήμερα με τον Δήμαρχο Οινουσσών την Προγραμματική Σύμβαση για το έργο ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΠΟ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΕΩΣ ΑΣΠΑΛΑΘΡΟΚΑΜΠΟ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ προϋπολογισμού 770.000 €.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.