Η ετήσια εκδήλωση των τμημάτων Ενόργανης, Ρυθμικής και Ακροβατικής Γυμναστικής της ΠΕΚΕΒ και του Γυμναστηρίου "MELEKOS" θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 26 Ιουνίου και ώρα 19.30 στο Κλειστό Γυμναστήριο Χίου.
Αθλητές και αθλήτριες θα παρουσιάσουν ελεύθερα προγράμματα γυμναστικής, ενώ αθλήτριες ανά ομάδες θα παρουσιάσουν προγράμματα ρυθμικής με κορδέλες, μπάλες, στεφάνια και όχι μόνο.
Στην εκδήλωση συμμετέχει και τμήμα γυμναστικής της Προόδου Καλλιμασιάς.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.