Στον πρώην κινηματογράφο «Διάνα» και νυν «Premiere» θα παρουσιαστεί ο συνδυασμός του Υποψηφίου Δημάρχου Σταμάτη Κάρμαντζη. Η εκδήλωση της «Σύμπραξης Δημιουργίας» θα πραγματοποιηθεί την προσεχή Τετάρτη 8 Μαΐου στις 19:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.