Στην εκδήλωση παρουσίασης των νέων υποψήφιων συμβούλων σε δημοτικές και περιφερειακές εκλογές που διοργάνωσε η ΟΝΝΕΔ με θέμα «Νέοι στην αυτοδιοίκηση» , παρευρέθηκε ο υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Χίου Στρατής Φεργαδιώτης. ο οποίος είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει τόσο με τον γραμματέα του κόμματος Λευτέρη Αυγενάκη όσο και με τον υποψήφιο Ευρωβουλευτή Κώστα Δέρβο.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.