Η ΔΙΠΕ Χίου ενημερώνει ότι οι οριστικοί πίνακες υποψηφίων μαθητών για την εισαγωγή στο 3ο Πειραματικό Νηπιαγωγείο Χίου και 2ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Χίου, αναρτήθηκαν στις ιστοσελίδες τους.
Υπενθυμίζουμε ότι, μεθαύριο Παρασκευή θα διεξαχθεί η δημόσια κλήρωση (λεπτομέρειες επί της διαδικασίας, θα ανακοινωθούν αύριο από το ΥΠΑΙΘΑ).
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.