Ακόμα ένα τροχαίο ατύχημα υλικών ζημιών, σημειώθηκε το μεσημέρι της Τρίτης στα περιβόητα διπλά ΣΤΟΠ στο κέντρο της πόλης της Χίου, όταν Ι.Χ. όχημα με κατεύθυνση την οδό Κανάρη, συγκρούστηκε με όχημα που έρχονταν από την οδό Βενιζέλου, αποτελώντας το 3ο κατά σειρά τροχαίο ατύχημα στο συγκεκριμένο σημείο μέσα σε δύο μήνες.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.