Ένα ξεχωριστό θέαμα προσφέρουν σε διερχόμενους οδηγούς αλλά και επισκέπτες τα μυλαράκια στα Ταμπάκικα, αφού το πρωί της Τετάρτης, συνεργεία του Δήμου τοποθέτησαν πανιά και στους 4 μύλους.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.