Την Τετάρτη στο πλαίσιο της Κοινωνικής Προσφοράς των Ενόπλων Δυνάμεων και μετά από αίτημα της Περιφερειακής Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Χίου, πραγματοποιήθηκε διάλεξη από τον στρατιωτικό Ιατρό, Ταγματάρχη (ΥΙ) Χρυσοβαλλάντη Κουμπή, του 96 ΤΥΕΘ, στους μαθητές του 1ου Γενικού Λυκείου Χίου, με θέμα «Σεξουαλική Αγωγή – Αντισύλληψη – Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα».
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.