Με νέους κάδους εξοπλίζεται η Υπηρεσία Καθαριότητας του Δήμου Χίου προκειμένου να τοποθετηθούν σε σημεία όπου έχουν καταγραφεί ελλείψεις ή και να αντικαταστήσουν κάδους που δεν είναι πλέον προς χρήση.
Η διαδικασία τοποθέτησής τους αναμένεται να ξεκινήσει άμεσα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.