Η Δ/νση Τεχνικών Έργων Περιφερειακής Ενότητας Χίου ανακοινώνει ότι επί της Εθνικής οδού Χίου – Καρδαμύλων, το τμήμα του δρόμου από έξοδο κόμβου Λαγκάδας μέχρι κόμβο Πυτιούς, θα παραμείνει κλειστό για τα διερχόμενα οχήματα το Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2012 κατά τις ώρες από 15:00 έως 18:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.