Την παραίτηση του από πρόεδρος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Χίου υπέβαλλε ο Θοδ. Νικολαϊδης την Παρασκευή, ουσιαστικά αποπλέκοντας τον Σύλλογο από τη ταύτιση με το πρόβλημα της Φαρμακαποθήκης. Τις επόμενες ημέρες τα μέλη του Συλλόγου θα κληθούν να αναδείξουν τον αντικαταστάτη του.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.