Αμέσως μετά τη λήξη της τουριστικής περιόδου, δηλαδή το φθινόπωρο, είχε τοποθετήσει χρονικά ο δήμαρχος Χίου Πολ. Λαμπρινούδης ότι θα ξεκινήσουν οι εργασίες για την δημιουργία χώρου ανάπλασης στην περιοχή όπου μέχρι πριν λίγο καιρό στεγάζονταν η πιτσαρία «Λύκος». Μελέτη από όσα γνωρίζουμε υπάρχει. Διάθεση για να αναπλαστεί ο χώρος προς όφελος των δημοτών επίσης υπάρχει. Να περιμένουμε λοιπόν ότι το θέμα θα ανακινηθεί άμεσα ή θα το παραπέμψουμε στις καλένδες;
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.