Ο φίλος Γιάννης, ο σύζυγος, πατέρας, γιος, μάχιμος πυροσβέστης, ευαισθητοποιημένος έλικας, αθλητής, άνθρωπος αγαπητός, όμορφος στην ψυχή και στην εμφάνιση, βιάστηκε να φύγει..
Τι λόγια παρηγοριάς να απευθύνει κανείς στους αγαπημένους του, γιαεκείνον που άνοιξε διάπλατα τα φτερά και πέταξε..
Το Δ.Σ του συλλόγου φίλων περιβάλλοντος "ΕΛΙΞ" για το φευγιό του
Γιάννη ψήφισε:
Η Πρόεδρος
Γιούλα Αργυρούδη
και το Δ.Σ του συλλόγου ΕΛΙΞ
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.