Όπως ενημερώνει ο «Σύλλογος Φίλων Οινουσσών» την ημέρα της εορτής των Θεοφανείων Κυριακή 6 Ιανουαρίου 2013 το Ε/Γ-Ο/Γ «ΟΙΝΟΥΣΣΑΙ ΙΙΙ» θα πραγματοποιήσει δρομολόγιο ως ακολούθως:
Αναχώρηση από Οινούσσες: 19.00
Αναχώρηση από Χίο: 20.10
Πληροφορίες-εισιτήρια: SUNRISE τηλ. 22710-41390.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.