Στην έδρα του ΝΑΤΟ στις Βρυξέλλες βρίσκεται η Περιφερειάρχης Β. Αιγαίου Χρ. Καλογήρου στο πλαίσιο αποστολής έπειτα από πρόσκληση της πρεσβείας των ΗΠΑ στην Ελλάδα.
Η Περιφερειάρχης Βορείου Αιγαίου συναντήθηκε χθες με τον πρέσβη των ΗΠΑ κ. Geoffrey Pyatt.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.