Κλιμάκιο μηχανικών του Υπ. Μεταφορών και Υποδομών επισκέφθηκε το πρωί της Πέμπτης στο Δημαρχείο, προκειμένου να συμμετάσχουν σε σύσκεψη με μέλη της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Χίου.
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε με αφορμή τις εργασίες για την επέκταση του αεροδρομίου, όπου αντάλλαξαν απόψεις, παρουσιάστηκαν στοιχεία, πληροφορίες και τεχνικά ζητήματα και από τις δυο πλευρές. Επιβεβαιώθηκε η καλή συνεργασία και ο Δήμος Χίου δήλωσε ότι είναι έτοιμος να συνδράμει, εφόσον του ζητηθεί, για οποιοδήποτε ζήτημα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.