Ένα βίντεο από άσκηση της Ομάδας Ταχείας Δύναμης Επέμβασης της 96ΑΔΤΕ ανήρτησε στο λογιαριασμό του στο Facebook το Γενικό Επιτελείο Στρατού, καταδεικνύοντας τα αντανακλαστικά των τοπικών δυνάμεων Στρατού.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.