Την ευκαιρία να απολαύσουν αναπαυτικά τη μοναδική θέα προς το Λατόμι προσέφερε συμπολίτης μας στους διερχόμενους οδηγούς και τους περιπατητές του Περιφερειακού Δρόμου της πόλης.
Σκεφτόμενος συλλογικά και όχι ατομικά αποφάσισε να τοποθετήσει 3 τριθέσιους καναπέδες στο Γ’ Τμήμα του Περιφερειακού ελλείψει παγκακιών και χώρων αναψυχής. Οι καναπέδες διατίθενται δωρεάν.
Κάθε σκέψη ότι πρόκειται για ανεγκέφαλο βρωμιάρη συμπολίτη μας που κυκλοφορεί ανάμεσά μας, κρίνεται ως κακόβουλη και συκοφαντική.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.