Σύμφωνα με ενημέρωση της 96 ΑΔΤΕ, την Τετάρτη 04 και την Πέμπτη 05 Αυγούστου 2021 θα πραγματοποιηθούν τελετές Ορκωμοσίας των Νεοσυλλέκτων Οπλιτών της 2021 Δ΄ ΕΣΣΟ, σε Στρατόπεδα της 96 ΑΔΤΕ.
Στις παραπάνω τελετές δύναται να είναι παρόντες μόνο οι γονείς των προς ορκωμοσία οπλιτών (μέγιστο 2 επισκέπτες ανά άτομο) τηρώντας όλα τα καθορισθέντα μέτρα ασφαλείας – πρόληψης κατά της μετάδοσης της πανδημίας COVID-19.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.