Από το Τμήμα Τροχαίας Χίου διενεργείται προανάκριση για τροχαίο ατύχημα, που έλαβε χώρα προχθές (24/11).
Συγκεκριμένα και σύμφωνα με τα μέχρι τώρα στοιχεία της έρευνας, Ι.Χ. φορτηγό όχημα που οδηγούσε ένας 34χρονος ημεδαπός, παρέσυρε και τραυμάτισε 70χρονο ημεδαπό, ο οποίος κινούταν πεζός.
Ο τραυματίας μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο της Χίου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.