Τη γενναία απόφαση να επενδύσει χρήματα για την ανανέωση του στόλου του παρά τις δυσκολίες που γεννά η οικονομική κρίση έλαβε το Αστικό ΚΤΕΛ Χίου. Την πρωτιά πήρε το νούμερο 18 του κ. Νίκου Δανιήλ με το όχημα Neoplan N4411 ενώ μέχρι το τέλος του 2018 αναμένεται να έρθουν ακόμα 3 οχήματα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.