Στο πλαίσιο του έργου «Βελτίωση Ασφαλείας Οδών Δήμου Χίου», ο δήμος Χίου θα ξεκινήσει εργασίες στην επαρχιακή οδό Χίου – Ελάτας εντός του οικισμού Αγ. Γεωργίου Συκούση.
Οι εργασίες θα πραγματοποιηθούν από 31/05/2024 έως 05/06/2024.
Για την ομαλή διεξαγωγή των εργασιών, θα πραγματοποιηθεί ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ των οχημάτων στις παραπάνω ημερομηνίες και σταδιακά ανά οδό σύμφωνα με την πρόοδο των εργασιών. Η κυκλοφορία θα ρυθμίζεται με ευθύνη της αναδόχου εταιρίας του έργου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.