Ο Σύλλογος Δασκάλων και Νηπιαγωγών Χίου διοργανώνει την 23η δράση εθελοντικής αιμοδοσίας το Σάββατο, 1 Ιουνίου 2024, ώρες: 09:00 - 13:30 στον Οίκο Χίου Διδασκάλου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.