Συνολικά 44 άτομα αποβιβάστηκαν τα ξημερώματα της Πέμπτης στην Παναγία Οινουσσών. Και οι 44 μεταφέρθηκαν ασφαλώς στο λιμάνι της Χίου κι από εκεί στη ΒΙ.ΑΛ. για καταγραφή και ταυτοποίηση.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.