Αίσιο τέλος είχε η περιπέτεια για 94χρονο ηλικιωμένο από το Νεχώρι, που αναζητούνταν από το πρωί της Δευτέρας. Μετά από 24ωρη αναζήτηση, οι Αστυνομικοί τον εντόπισαν κοντά στο μοναστήρι του Αγίου Μηνά ζωντανό και καλά στην υγεία του αλλά αρκετά ταλαιπωρημένο.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.