Σε σώμα συγκροτήθηκε το Σωματείο Υπαλλήλων Εξωτερικής Φρούρησης Καταστήματος Κράτησης Χίου, κατόπιν Δ.Σ. που πραγματοποιήθηκε την περασμένη εβδομάδα.
Πρόεδρος του Σωματείου αναδείχθηκε η Ελ. Κανταράκη, αντιπρόεδρος ο Ηλ. Σπυράκης, γενική γραμματέας η Αργ. Κουκή, ταμίας ο Κ. Μαυριάνος, οργανικός γραμματέας ο Ι. Δημητρούλης και μέλος ο Στ. Κονταξάκης.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.