Επίσκεψη στη Χίο πραγματοποίησε χθες στη Χίο, ο Αρχηγός ΓΕΣ, Αντιστράτηγος Α. Τσέλιος σε μονάδες του νησιού. Κατά τη διάρκεια της επίσκεψής του ενημερώθηκε για την αποστολή και το έργο της 96ΑΔΤΕ ενώ είχε σειρά επαφών με τους τοπικούς πολιτειακούς φορείς.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.