Ο ήλιος είχε ανατείλει περίπου στις 6 το πρωί. Στην Καλλιμασιά το γλέντι στο πανηγύρι της Παναγιάς ξεκίνησε λίγο μετά τις 23.00 της Τετάρτης και συνεχίζονταν αμείωτο μέχρι τις 8 το πρωί.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.