Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του κόβει την Κυριακή 12/1 στις 17:30 στην Λέσχη Αξιωματικών Χίου το Σωματείο Ατόμων με Σκλήρυνση Κατά Πλάκας. Η είσοδος είναι ελεύθερη ενώ θα πραγματοποιηθεί λαχειοφόρος αγορά.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.