Στο Μελανειός, την προσεχή Κυριακή 20 Ιανουαρίου, κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Η ΜΕΛΑΙΝΑ ΑΚΡΑ», μετά την τέλεση της θείας λειτουργίας και του καθιερωμένου μνημοσύνου των Δωρητών του.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.