Ξεκινάει η τμηματική διανομή πετρελαίου θέρμανσης στις σχολικές μονάδες του Δήμου Χίου (νηπιαγωγεία, γυμνάσια, λύκεια) με το συμβεβλημένο με το Δήμο υγρών καυσίμων. Είχε προηγηθεί συνεννόηση της σχολικής επιτροπής με τους διευθυντές των σχολείων.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.