Στον Εσπερινό της Αγάπης στον Άγιο Γεώργιο του Φρουρίου βρέθηκαν ο Βουλευτής Χίου της Ν.Δ. Νότης Μηταράκης και η υποψήφια Ευρωβουλευτής Άννα Μισέλ Ασημακοπούλου. Κατά τη διάρκεια του Εσπερινού, ανέγνωσαν το Ευαγγέλιο στα Αγγλικά και στα Γαλλικά αντίστοιχα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.