Με τον Περιφερειάρχη Νοτίου Αιγαίου, Γιώργο Χατζημάρκο συναντήθηκε τη Δευτέρα η Πρύτανης του Πανεπιστημίου Αιγαίου Χρυσή Βιτσιλάκη.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης συζητήθηκε το θέμα των προβλημάτων με τις κτιριακές της Ρόδου και της Σύρου και ο περιφερειάρχης υπογράμμισε ότι υπάρχει δέσμευση του σχετικού ποσού στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Νότιο Αιγαίο 2014 – 2020».
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.