Από τη Δευτέρα ξεκινά και πάλι τη λειτουργία της, η εταιρεία «Κασσουδάκης», βάζοντας τέλος στην αγωνία εργαζομένων και διοίκησης.
Σύμφωνα με πηγές του «π» η διοίκηση της Εταιρείας, πιστή στη δέσμευσή της, κατάφερε να κάνει διακανονισμό χρεών με αποτέλεσμα την επαναλειτουργία της από το πρωί της Δευτέρας.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.