Ακολουθώντας το ρητό « η ισχύς εν τη ενώσει», Λέων Αφροδισίων, Λέων Κυβέλη Βροντάδου και ΦΟΒ ομάδα καλαθοσφαίρισης, διοργανώνουν αύριο ένα παραδοσιακό νησιώτικο γλέντι με την ορχήστρα του Γιάννη Ναδάλη στην Κλειδού.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.