Συνεχίζονται οι αφίξεις κορυφαίων στελεχών της Νέας Δημοκρατίας στη Χίο. Μετά την πρόσφατη επίσκεψη Κυρ. Μητσοτάκη ακολουθεί στις 13 Ιανουαρίου προγραμματισμένη επίσκεψη του Μάκη Βορίδη.
Ο κ. Βορίδης θα είναι ο επίσημος προσκεκλημένος των ΝΟΔΕ και ΔΗΜ.Τ.Ο. Χίου στην εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας τους.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.