Η Κινηματογραφική Λέσχη συνεχίζει τις προβολές της. Αυτή την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου στο Ομήρειο Πνευματικό Κέντρο θα προβληθεί η πολυβραβευμένη ταινία σε σκηνοθεσία του Μουαγιάντ Αλαγιάν «Απαγορευμένες συναντήσεις» στις 20:30.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.