Στο πλαίσιο της αναδιάρθρωσης και ανακατασκευής του Τμήματος Επειγόντων Περιστατικών τα κάτωθι εξωτερικά ιατρεία του Γ.Ν.Χίου «Σκυλίτσειο» θα μετεγκατασταθούν στο Κέντρο Υγείας Χίου από 22 Ιουλίου 2024:
Ορθοπεδικό – Ρευματολογικό – Παθολογικό (κος Βασιλείου)
Τα ραντεβού συνεχίζουν να προγραμματίζονται από τη Γραμματεία Εξωτερικών Ιατρείων του Νοσοκομείου (τηλ.2271350112, 2271350201) από τις 11π.μ. έως τις 2μ.μ..
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.