Νέα μεγάλη έκπληξη από την «Οδύσσεια». Στις 24 Μαρτίου φέρνει κοντά μας για μια μοναδική μουσική παράσταση τον αυθεντικό εκφραστή του ρεμπέτικου Αγάθωνα Ιακωβίδη. Τον συνοδεύουν οι μουσικοί Ηλ. Κρομύδας, Γ. Νερατζάκης και Αλ. Τσολάκης.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.